Zakończenie roku - klasa 8 - 2019/2020

Pożegnania są zawsze trudne, zwłaszcza gdy żegnają się ludzie, którzy przez kilka lat tworzyli jedną wielką szkolną rodzinę. Trudno uwierzyć, że te lata minęły tak szybko. Pamiętamy doskonale pierwsze dni naszej nauki w szkole, blaski i cienie codziennych zmagań na zajęciach, wspólne wyjazdy i zabawy. Wspólnie przeżywaliśmy chwile sukcesów, słabości, porażek. Ale cóż… Coś się kończy, aby zaczęło się coś innego. Czekają nas nowe wyzwania, i coraz bardziej dorosły świat. W naszej szkolnej wędrówce towarzyszyliście nam Wy nauczyciele i wychowawcy, którzy nie tylko dbaliście o naszą edukację, ale również opiekowaliście się nami. Pozwólcie, że przypomnimy nazwiska naszych wychowawców: Ewa Czerniawska, Małgorzata Tokarzewska oraz Izabela Krzysiak.

Podziękowania należą się również dyrekcji, pozostałym nauczycielom i pracownikom Szkoły, którzy z wszystkich sił starali się wyposażyć nas w wiedzę, umiejętności, wskazywali świat wartości. W tym miejscu chcemy również przeprosić za to, że nie zawsze spełnialiśmy Wasze oczekiwania i czasami przysparzaliśmy Wam problemy wychowawcze. To jeszcze nie koniec podziękowań. Drodzy rodzice, Wam również chcielibyśmy wyrazić wdzięczność za trud i cierpliwość , jakie wkładacie w nasze wychowanie. Postaramy się spełnić nadzieje pokładane w nas przez Rodziców i przez Nauczycieli. Chcemy stać się wartościowymi i dobrymi ludźmi. I wiemy, że będzie to także Waszą zasługą.

Jeszcze raz dziękujemy.