Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - Parczew 09.10.2020r.

Dnia 09.10.2020 roku w Parczewie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym.

W kategorii Igrzyska Dzieci (rocznik 2008 i mł.) dziewczęta zajeły IV miejsce, występując w składzie:  Anna Zając, Julia Różnowicz, Angelika Dąbrowska, Weronika Zdolska, Amelia Sanecka i Zofia Mitruczuk.

W kategorii Igrzyska Dzieci (rocznik 2008 i mł.) chłopcy zajeli II miejsce, występując w składzie: Paweł Sak, Mateusz Bobruk, Dawid Semeniuk, Jakub Szczygieł, Igor Furman i Filip Drzazga.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2006-2007) dziewczęta zajeły III miejsce, występując w składzie: Dominika Furman, Karolina Bobruk, Kinga Matczuk,  Aleksandra Turkiewicz, Aleksandra Bobruk, Iman Shataev i Amelia Semeniuk.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2006-2007) chłopcy zajeli IV miejsce, występując w składzie: Maksymilian Magier, Jakub Rachubik, Szymon Pasicz, Filip Karpiuk, Filip Kuzko i Krzysztof Sidorczuk.