Wyniki konkursu plastycznego "Nasz lokalny bohater - Patriota"

Nasza uczennica Maja Semeniuk została laureatką plastycznego konkursu patriotycznego " NASZ LOKALNY BOHATER - PATRIOTA" .

Gratulacje !

Święto Niepodległości - dzień, który dla nas wszystkich ma ogromne znaczenie. To nie tylko czas na świętowanie, ale również chwila refleksji nad naszą historią, bohaterami narodowymi i sensem niepodległości.

Warto pamiętać o tych, którzy poświęcili swoje życie w imię wolności, bohaterach, którzy walczyli o to, co mamy dzisiaj. To dzień, aby oddać hołd ich pamięci i zobowiązać się do kontynuowania ich dzieła.

W tym jakże uroczystym dniu pragniemy ogłosić laureatów plastycznego konkursu patriotycznego " NASZ LOKALNY BOHATER - PATRIOTA" .

Nagrodzone prace należą do :

Julia S. z Przedszkola Samorządowego w Milanowie

Maja S. ze Szkoły Podstawowej w Rudnie

Serdecznie gratulujemy!

.

Bądźmy dumni z naszych bohaterów i niech ich działania staną się źródłem inspiracji dla kolejnych pokoleń.