09.11.2023r. - Ślubowanie pierwszoklasistów

Jedną z najpiękniejszych tradycji naszej szkoły jest ślubowanie klas pierwszych. Pierwszoklasiści przygotowywali się do tego dnia długo i wytrwale pod kierunkiem wychowawczyni Pani Ewy Czerniawskiej. Po oficjalnej części artystycznej Pani Dyrektor Szkoły Katarzyna Piątkowska-Sawczuk przyjęła 5 pierwszoklasistów do grona szkolnej społeczności. Było to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców, którzy ze wzruszeniem obserwowali całe wydarzenie. Uczniowie klas pierwszych z okazji ślubowania otrzymali pamiątkowe dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz legitymacje szkolne. Otrzymali również pamiątkowe prezenciki od Wychowawczyni i kolegów ze szkoły . Na zakończenie uroczystości popłynęły życzenia. Pani Dyrektor życzyła pierwszakom, aby zawsze były dumą nie tylko dla swoich rodziców, ale dumą szkoły i dumą ojczyzny. Po uroczystości odbyło się wspólne spotkanie integracyjne w klasie. Niewątpliwie ten dzień na długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów, a wspominany po latach będzie symbolizował miłe emocje związane z pierwszą szkołą w życiu każdego z nich.